Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bie Messenger, përdoruesit e rrjetit social në kaos

Bie Messenger, përdoruesit e rrjetit social në kaos

Gjithë përdoruesit e rrjeteve sociale Facebook dhe rrjedhimisht Messenger prej disa orësh po hasin probleme në komunikimin mes tyre. Rrjeti i...

Lajmet e fundit