Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bie me parashute

Tragjike: Rrëzohet me parashutë në Dibër, humb jetën mësuesi 30-vjeçar

Rrëzohet me parashutë dhe ndërron jetë mësuesi 30-vjeçar Gëzim Elezi në Dibër. Aksidenti tragjik ka ndodhur ditën e sotme kur Elezi,...

Lajmet e fundit