Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bie bore

Ndryshim i papritur i kushteve atmosferike, java tjetër sjellë borën në vendin tonë

Mesa duket java e fundit e muajit tetor do të sjellë dimrin e vërtetë në Shqipëri për këtë vit. Shërbimi meterologjik meteoalb, thotë...

Bëhuni gati për dimrin, ja ku pritet të bjerë bora e parë këtë fundjavë në Shqipëri

Pas një verë të gjatë në nxehtë dhe të thatë, vendi ynë përgatitet për një dimër me temperatura të ulta dhe rreshje intensive. ...

Lajmet e fundit