Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

Bidai

Arsyeja pse dështoi ardhja e Alekut dhe Sadnës në Shqipëri

Është i vërtetë lajmi që ka shëtitur si mjegullnajë gjatë muajve të fundit në Tiranë se aktorja Sara Khan (Sadna) dhe Angad Hasija (Aleku)...

Pas vdekjes së Komisar Katanit, një tjetër personazh i bën shqiptarët të shpërthejnë sërish në lot (Video)

Pas vdekjes së Komisar Katanit, një tjetër... by newsbomb-al

Edhe Ardit Gjebrea ‘i fiksuar’ pas “Bidait”, ja mesazhi për Sadnën

Moderatori i “E Diela Shqiptare”, Ardit Gjebrea ka zgjedhur një mënyrë origjinale për të promovuar më tej programet në spektaklin që ai drejton. E...

Lajmet e fundit