Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bidaai

Konfirmojnë Sadna dhe Aleku, së shpejti vijnë në Shqipëri, publikohen mesazhet me Tv Klan

Është zyrtare! Sara Khan dhe Angad Hasija, ose siç njihen në rolet e tyre në super serialin “Bidaai”, Sadna dhe Alek, do të vizitojnë...

Arsyeja pse dështoi ardhja e Alekut dhe Sadnës në Shqipëri

Është i vërtetë lajmi që ka shëtitur si mjegullnajë gjatë muajve të fundit në Tiranë se aktorja Sara Khan (Sadna) dhe Angad Hasija (Aleku)...

Edhe Ardit Gjebrea ‘i fiksuar’ pas “Bidait”, ja mesazhi për Sadnën

Moderatori i “E Diela Shqiptare”, Ardit Gjebrea ka zgjedhur një mënyrë origjinale për të promovuar më tej programet në spektaklin që ai drejton. E...

Lajmet e fundit