Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biciklisti

Shoferi përplas biçiklistin dhe largohet nga vendi i ngjarjes , i plagosuri në gjendje të rëndë te Trauma në Tiranë

Një aksident raportohet nga Lushnja ku një automjet ka përplasur 76 vjeçarin i cili po udhëtonte me biçikletë dhe është larguar nga vendi i...

Ndërkohë në Elbasan: I moshuari habit “dynjanë”, kombinuar kokë e këmbë me biçikletën (Foto)

Ky zotëri mund të jetë pa frikë biçiklisti më i veçantë jo vetëm në Elbasan por edhe më gjerë. Burri i...

Lajmet e fundit