Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

biciklete

Aksident tragjik në Shkodër, një person me biçikletë përplaset për vdekje nga makina

Një person ka mbetur i vdekur mbrëmjen e sotme në Shkodër si pasojë e një aksidenti rrugor. Mësohet se viktima ka qenë duke udhëtuar...

EMRI/ Automjeti përplas biçiklistin në aksin Mamurras – Milot, 19 vjeçari dërgohet në Spitalin e Traumës

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Mamurras - Milot pranë fshatit Gjorem. Një makinë ka përplasur një 19 vjeçar që po...

E rëndë në Tiranë, bie nga biçikleta, ndërron jetë 17-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në  Tiranë, ku për pasojë ka ndërruar jetë një 17-vjeçare. Policia njofton se rreth orës 14:25, në fshatin Maknor,...

E rëndë në Korçë, makina përplas dy vajzat që po lëviznin me biçikletë

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin nacional Korçë-Pogradec në afërsi të fshatit Pocest. Bëhet me dije se një makinë ka përplasur...

Makina përplas të riun me biçikletë te “Sheshi Shqiponja”

Një tjetër aksident ka ndodhur pak çaste më parë te “Sheshi Shqiponja” në Tiranë. Sipas informacionit nga policia, një 40-vjeçar me makinë ka përplasur një...

Aksident fatal në Divjakë, shoferi i motomjetit përplas për vdekje biçiklistin

Një aksident me vdekje ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Pushimi Shoferit-Divjakë, në vendin e quajtur Kthesa e Gungasit. Një motomjet ka përplasur...

Shqiptari zgjedh mënyrën e veçantë të udhëtimit, ecën 28 ditë me biçikletë nga Gjermania për në vendlindje (FOTO)

Një shqiptar nga Kosova ka zgjedhur një mënyrë jo shumë të lehtë për të udhëtuar nga Gjermania për në vendlindjen e tij, në Kosovë. Ahmet...

Makina përplas biçiklistin në Pogradec, i plagosuri niset me urgjencë në spitalin e Korçës

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Korçë – Pogradec, në afërsi të fshatit Petrushë.Një qytetar që po udhëtonte me...

Shëtitje me biçikletë, Balla, Soreca dhe Klosi, të dielën e kalojnë në Stëblevë (FOTO)

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla bashkë me ministrin Blendi Klosi dhe ambasadorin e BE, Luigi Soreca këtë të dielë kanë...

Rrëzohet duke luajtur me biçikletë dhe merr dëmtime të rënda, 10 vjeçari nga Maliqi niset me helikopter drejt Tiranës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq pasditen e sotme, ku një 10 vjeçar është rrëzuar duke luajtur me biçikletë dhe ka marrë...

Lajmet e fundit