Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

bicikleta

POLICIMI NË KOMUNITET/ SCPA i dhurojnë Policisë së Tiranës 10 biçikleta

SCPA (Projekti Suedez), i dhurojnë Policisë së Tiranës, 10 biçikleta në kuadër të forcimit të Policimit në Komunitet.   Në ceremoni,...

Para për njerëzit që udhëtojnë me biçikleta, ja shuma e përfituar

Agjencia e marketingut “Make Collective”, në Zelandën e Re, jep 5 dollarë në ditë për punëtorët të cilët udhëtojnë me biçikleta. ...

Rozana plotëson amanetin e fundit të Françesk Radit

Ka pak muaj që një nga ikonat e këngës shqiptare, Françesk Radi është ndarë nga jeta duke lënë pas një pasuri të madhe muzikore....

Në Kopenhagen numri i biçikletave kalon atë të makinave, në Tiranë vetëm retorikë

Vitet e fundit në Tiranë po bëhen përpjekje për të orientuar qytetarët drejt përdorimit të biçikletave, në mënyrë që të ulet numri i makinave...

Lëvizte me biçikletë, makina e përplas dhe e lë të vdekur

Një person ka humbur jetën këtë mëngjes në rrugën e Rinasit. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 07:30 ku një automjet ka përplasur personin që...

Aksidentohet një person në Shkodër, shkak errësira në rrugë

Një person është aksidentuar teksa udhëtonte me biçikletë në lagjen “Manush Alimani” në Shkodër. Një automjet tip “Fiat” ka përplasur biçikletën duke i shkaktuar...

Udhëtonte me motoçikletë, 32 vjeçari përplaset nga makina dhe gjen vdekjen

Një 32 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e përplasjes nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lushnje, ku shtetasi me...

Lajmet e fundit