Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bici

IKMT shkarkon dy punonjësit për korrupsion: Do ketë ndjekje penale

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka shkarkuar dy punonjës për “korrupsion në krye të detyrës”. Aneld Këndezi dhe Bledar Pullazi...

Lajmet e fundit