Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biblioteka e re e Kombinatit

Dalin pamjet, ja si do të duket biblioteka e re e Kombinatit

Krahas përmirësimit të infrastrukturës rrugore dhe hapjes së shkollave të reja, një prioritet i Bashkisë është edhe hapja e bibliotekës së Kombinatit. ...

Lajmet e fundit