Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bibla dhe kurani

Studimi i tekstit / Zbulohet se kush është më i dhunshëm, Bibla apo Kurani

Në një analizë për të gjetur nëse Kurani është më i dhunshëm se Bibla, ka rezultuar se vrasjet dhe shkatërrimi ndodhin më shpesh në...

Lajmet e fundit