Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biberaj

U rikthye në PD dhe u zgjodh anëtar i Këshillit Kombëtar, Aleksandër Biberaj ka një mesazh

Reagon Aleksandër Biberaj pas përfundimit të zgjedhjeve në PD, ku u zgjodh anëtar i Këshillit Kombëtar. Biberaj ishte edhe surpriza...

Lajmet e fundit