Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Biba i Ramës

 ‘Biba i Ramës’, deputeti i PD reagon për audio-përgjimin: Nuk ke faj, Kryeministri ka blerë dhe ambasadorët

Pas publikimit të audio-përgjimit mes Denar Bibës, ish-kreut të KQZ dhe anëtarit të Gjykatës së Strasburgut Ledi Bianku, ka reaguar dhe deputeti i PD,...

Lajmet e fundit