Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bi

Foto: Festat e çmendura të komunitetit LGBT në Tiranë

Aktivistët e komunitetit Lesbik Gay Biseksual dhe Trans në Tiranë organizojnë rregullisht netë në klub në mënyrë që ata mund të festojnë në paqe,...

Lajmet e fundit