Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bhk

Bilanci pas fazës së parë të Vettingut, Krasniqi: 50% e institucioneve të drejtësisë jo funksionale

Analisti Afrim Krasniqi vlerëson rezultatet pas fazës së parë të rivlerësimit kalimtar të gjytarëve dhe prokurorëve, por shpreh shqetësimin pasi mbi 50 për qind...

“Rama beson se të huajt duan ta kalbin 45 vite në burg. Do shkojë në opozitë vetëm për të bllokuar Byronë e Hetimit”, thotë...

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka komentuar deklaratën e Pandeli Majkos, i cili paralajmëroi zgjedhje të parakohshme në rast të mos miratimit të Reformës në Drejtësi,...

Lajmet e fundit