Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bfi

Politika në panik nga SPAK, 3 mld euro u janë vjedhur shqiptarëve, gjurmim 1.5 mld dollarëve të fshehura jashtë vendit, ja shumat gjigante që...

Struktura Speciale Antikorrupsion ka nisur të ngjallë panik dhe frikë tek politikanët, gjyqtarët dhe prokurorët. Përveç se me ngritjen e saj askush...

Lajmet e fundit