Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bezart Kaçkini

Ka deklaruar vetëm një apartament në vitin 2003, ja pasuria e prokurores së SPAK që ka burrin gjyqtar dhe punojnë tërë kohës jashtë orarit

Elida Celami (Kaçkini) me një karrierë nisur që në vitin 2006 si prokurore në Prokurorinë e Tiranës, është tashmë një nga prokuroret e SPAK...

Lajmet e fundit