Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
39 %
1.5kmh
75 %
Pre
14 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
Mar
14 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Beyonce

Beyonces i vjedhin sende me vlerë 1 milionë dollarë

Këngëtarja me famë botërore Beyonce është përballur me një situatë të pazakontë, pasi hajdutët i kanë vjedhur sende me vlerë mbi 1 milionë dollarë....

Beyonce i dërgon mesazh Meghan Markle pas intervistës: Faleminderit për guximin, jemi frymëzuar nga ju

Këngëtarja me famë botërore Beyonce, e falënderoi Meghan Markle për guximin, pasi ndoqi intervistën e saj dhe të Harry me Oprah Winfrey. ...

Vajza 8-vjeçare e Beyonce, nominohet për çmimet ‘Grammy Awards 2020’

Vajza e e Beyonce dhe Jay Z-së, Blue Ivy Carter është zyrtarisht e nominuar në çmimet e “Grammy Awards 2021”. Mediat...

Beyonce prezanton albumin e ri, vishet sërish nga stilistët shqiptarë

Këngëtarja Beyonce ka prezantuar së fundmi albumin e ri vizual të titulluar “Black is King”, me kolonën zanore të “The Lion King: The Gift”....

Nuk është Beyonce, ja kush e  këndon kolonën zanore të James Bond

Do të jetë Billie Eilish, këngëtarja 18 vjeçare e cila do të performojë në filmin më të ri të Agjentit 007, “No Time to...

Dashuria mes skllaves dhe skllavopronarit, Beyonce tregon për herë të parë prejardhjen

Ajo është një nga këngëtaret më të suksseshme në botë. E njohur si diva e popit Beyonce ka dhënë së fundmi një intervistë për...

I bllokohet skena lëvizëse gjatë performancës, ja çfarë bën Beyonce (VIDEO)

Beyonce mund të konsiderohet 'Mbretëresha Bey', por nuk është imune ndaj vështirësive teknike në skenë. Ylli i muzikës është përballur me...

Beyonce shtatzënë? Këngëtarja reagon me vepra (FOTO)

Gjatë turneut të saj ‘On the Run II Tour’ së bashku me Jay Z, Beyonce është shfaqur me bark të rrumbullakosur. ...

Publikohen FOTOT, çifti i famshëm në momente intime

Ata janë ndër çiftet më të famshëm të showbizit botëror, dhe ndër këngëtarët më të mirë në botën e muzikës. Bëhet...

Njihuni me këngëtaret më të dëgjuara të të gjitha kohërave

Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, aplikacionet botërore të muzikës kanë publikuar një listë me 20 artistet botërore më të dëgjuara në aplikacionet e tyre....

Lajmet e fundit