Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

better call saul

Humb papritur ndjenjat dhe rrëzohet në sheshin e xhirimeve, aktori Bob Odenkirk shtrohet me urgjencë në spital

Aktori amerikan Bob Odenkirk u dërgua me urgjencë në spital pasi u rrëzua në tokë në ë sheshin e xhirimeve të serialit, “Better Call...

Lajmet e fundit