Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Betrix Ramosaj

‘Faleminderit që më vizitove në ëndërr!’, Beatrix Ramosaj rrëqeth me fjalët për të atin e ndjerë

Modelja Beatrix Ramosaj është përfolur shpesherë për jetën private dhe jo vetëm. Në mediat rozë prej kohësh aludohet se Beatrixa ëhtë...

‘Miq të dashur gazetarë…’, Betrix Ramosaj sqaron njëherë e mirë të VËRTETËN e lidhjes

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është përfolur në mediat rozë për një lidhje të mundshme me reperin shqiptar Escobar, i cili jeton në Londër. ...

Lajmet e fundit