Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

betoni

Biznesmeni vë alarmin: Cilësia e BETONIT, dhe jo tërmeti, shkaktuan viktimat e 26 nëntorit, MOSTRAT të çohen në ekspertizë (DEKLARATA)

Biznesmeni Hetem Ramadani, bashkëshorti i sopranes së njohur Inva Mula thotë se është në detyrë si ekspert i materialeve ndërtimore ndësa ka qenë udhëheqës...

Në Gjermani: “Monstra” gjigante prej betoni shembet me 290 kg eksploziv, do ndërtohet një park (Video)

Një ndërtesë 20-katëshe e quajtur si “monstra e bardhë” është shembur me eksploziv për t’i hapur rrugën ndërtimit të një parku. ...

“Veliera” e Durrësit vijon të ngrihet: Ja si duket ‘monstra prej betoni’ sot (Foto)

Ndërtimi i Velierës në Durrës po vijon pavarësiht betejave të panumërta nga specialistë, arkeologë, historianë, shoqëria civile dhe qytetarë të thjeshtë durrsakë të cilët...

Pemët thahen prej betonit, aktivistët: Bashkia justifikohet se ishin të sëmura

Një situatë e tillë ishte paralajmëruar që në ditët e para, për t’u bërë realitet sot. Aktivistët e shoqërisë civile kanë postuar në rrjetet...

“Tre betoniere për 13 minuta”, aktivistët te parku i liqenit e konsiderojnë “natë aksioni”

Tre betoniere për 13 minuta kanë mbërritur në parkun e liqenit artificial të Tiranës, aty ku po ndërtohet këndi i lojërave. Janë aktivistë të...

Video e Ramës për Tiranën, Basha: Shihni këto foto, flasin vetë

Kreu i Parisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar pas publikimit të një video nga kryeministri Edi Rama, ku shfaqet kryeqyteti vite më parë. “Kujtesë...

Lajmet e fundit