Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

betohet

Agron Kapllanaj bllokon bashkinë, betohet në ambjentet e shkollës kryetari i ri i Mallakastrës

Është konstituar sot këshilli i ri bashkiak i Mallakastrës, si dhe është betuar kryetari i ri, Qerim Ismailaj. Mësohet se betimi...

Xhelal Mziu thirrje për përballje qytetare, nis konstituimi i Këshillit Bashkiak në një shkollë në Kamëz

Ka nisur pak minuta më parë konstituimi i Këshillit Bashkiak të Kamzës. Mësohet se konstituimi po zhvillohet në ambjentet e shkollës...

Konstituohet një tjetër bashki e majtë, betohet kryetarja e re e Kurbinit

Para disa minutash u konstitua dhe Këshilli Bashkiak i Kurbinit. Në seancën e parë për 4-vjeçarin e ardhshëm 2019-2023, u betua...

Ndryshe nga kryebashkiakët e tjerë, Adrian Gurma betohet për Sarandën në ambientet e një hoteli

Është betuar një tjetër kryebashkiak i Partisë Socialiste. Mësohet se është betuar kryebashkiaku Adrian Gurma për Sarandën. Ndërkohë është konsituuar edhe Këshilli...

Ish-komandanti i grupit të zjarrit të 21 Janarit betohet për Matin, militantët e opozitës protestë para Bashkisë

Teksa ish-komandanti i grupit të zjarrit të 21 janarit, Agron Malaj po bën betimin si kryebashkiak, dhjetëra mbështetës të opozitës janë mbledhur në protestë...

Mbylli zyrtarisht mandatin e parë, Kastriot Gurra betohet për Bashkinë e Librazhdit: Asnjë minut kohë për të festuar, vetëm punë

Betohet për mandatin e dytë në krye të bashkisë së Librazhdit Kastrit Gurra. Vetëm pak më parë është konstituuar Këshilli Bashkiak...

Kryebashkiaku më jetëgjatë, Gëzim Topçiu betohet për mandatin e gjashtë për Maliqin

Është betuar një tjetër kryebashkiak i Partisë Socialiste. Mësohet se Gëzim Topçiu, i cili njihet si kryebashkiaku me jetëgjatë, ka mbyllur...

Betohet Eduard Duro, zbulon TELEFONATËN me kryebashkiakun në ikje: Të hënën do hyjmë në bashki, zyrat janë të shtetit

Është betuar ditën e sotme kryebashkiaku i ri i Devollit Eduard Duro. Në një prononcim për mediat, Duro zbuloi telefonatën me...

Kujtim Gjuzi betohet në Kuvend si deputet, por e gjithë vëmendja shkon tek papioni

Kreu i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi është betuar ditën e sotme në Kuvend, pasi pranoi të merrte mandatin e deputetit. Ky...

Pas suksesit në 2018 Tayna betohet: 2019 është viti im, dua të qaj…

Reperja e nnjohur Tayna, është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizz-it shqiptar. Ajo u bë e njohur për publikun...

Lajmet e fundit