Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

betohet rama

PESË minuta në PRESIDENCË, Rama betohet me dyer të mbyllura dhe largohet me shpejtësi (FOTO)

Vetëm pesë minuta ka zgjatur betimi i kryeministrit Edi Rama në Presidencë, për postin e ministrit të Jashtëm. Rama ka mbërritur...

Lajmet e fundit