Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

betohet qeveria rama 2

Kryeministri betohet në Presidencë, Rama dhe Meta shtrëngojnë duart

Kryeministri Edi Rama është betuar i pari sot në ceremoninë e zhvilluar në Presidencë. Qeveria e re është pritur nga presidenti...

Lajmet e fundit