Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Betohet Erion Isai për Kolonjën, të pranishëm Spiropali dhe Peleshi

Betohet Erion Isai për Kolonjën, të pranishëm Spiropali dhe Peleshi

Është betuar ditën e sotme kryebashkiaku i ri i Kolonjës, Erion Isai. Përmes një statusi në rrjetet sociale, Isai shprehet i...

Lajmet e fundit