Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

betohen

Dako dhe Sejdini dorëzojnë ‘karriget’ pas 3 mandatesh, betohen kryebashkiakët e Elbasanit, Durrësit, Kukësit dhe Urës Vjagurore

Të tjerë kryebashkiakë të Partisë socialiste janë betuar sot dhe janë konstituuar Këshillat Bashkiakë. Mësohet se Vangjush Dako dhe Qazim Sejdini...

Nis seanca plenare, betohen 7 deputetët e rinj të opozitës së re

Seanca plenare e ditës së sotme ka nisur me betimin e deputetëve të rinj të opozitës. Shtatë deputetët e rinj të...

Protesta jashtë, BETOHEN në Kuvend deputetët e rinj të opozitës

Sapo janë betuar në këto momente deputetët e rinj të opozitës të cilat pranuan mandatin. Ashtu siç e ka formula...

Pas miratimit në Kuvend, Qeveria e re “Rama 2” betohet sot në orën 17:00

Qeveia e re “Rama 2”, do të betohet sot pasite. Pasi u votuan mëngjesin e sotëm në orën 07: 00 në...

Betohen 8 Gjyqtarët e Kolegjit Zgjedhor të Gjykatës së Apelit, zgjedhjet 2017 në dorë të tyre

Tetë gjyqtarët e Kolegjit Zgjedhor të Gjykatës së Apelit, Tiranë, në përputhje me nenin 146 pika 4, të Kodit Zgjedhor, bënë betimin në një...

Lajmet e fundit