Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Betimi

Emërimet për Gjykatën Kushtetuese, Manjani: Betimi i Arta Vorpsit ishte një barsoletë juridike

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar betimin e gjyqtares Arta Vorpsi para disa ditësh në një zyrë noteriale. I...

Vakancat në Kushtetuese, betohet para presidentit Meta edhe Fiona Papajorgji

Pas betimit të gjyqtares Elsa Toska dhe Marsida Xhaferllarit, gjatë mbrëmjes së sotme në ambjentet e Presidencës u betua para Presidentit të Republikës, Ilir...

‘Do t’i qëndroj besnike Kushtetutës’, Marsida Xhaferllari betohet para Ilir Metës

Pas betimit të gjyqtares Elsa Toska, gjatë mbrëmjes së sotme në ambjentet e Presidencës u betua para Presidentit të Republikës, Ilir Meta edhe anëtarja...

Betohet në Presidencë Elsa Toska, anëtarja e dytë e Gjykatës Kushtetuese

Gjyqtarja e dytë e Gjykatës së re Kushtetuese, Elsa Toska është betuar pasditen e sotme në ambjentet e Presidencës para Presidentit Ilir Meta. ...

Rama mbërrin në Presidencë, pritet të betohet si Ministër i Jashtëm (Foto)

Kryeministri Edi Rama pritet të betohet këtë mbrëmje në Presidencë nga Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, si ministër për Europën dhe Punët...

Lajmet e fundit