Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Betimi i Sandër Lleshit, Ambasadori i BE: Presim të punojmë së bashku në luftën kundër krimit

Betimi i Sandër Lleshit, Ambasadori i BE: Presim të punojmë së bashku në luftën kundër krimit

Pasditen e sotme ministri i ri i Brendshëm Sandër Lleshaj është betuar para Kushtetutës si dhe ka firmosur ndërsa nuk kanë munguar as fotogratitë...

Lajmet e fundit