Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

betim

Tre deputetët e rinj betohen në Kuvend, FRPD proteston para parlamentit

Ka filluar seanca plenare në Kuvend ku u betuan tre deputetët e rinj të opozitës Korab Lita, Halil Jakimi dhe Arlind Çaçani. ...

‘Do t’i çojmë për skrap’, Strazimiri i kthehet Ramës: ‘Betim’ interesant me shprehjen që i vodhe Renzit, dënimin për ‘trima’ si ti e ofrojmë…

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri, ka komentuar deklaratën e kryeministrit Edi Rama, i cili tha nga foltorja e Parlamentit se dy siglat e...

Parlamenti me 99 deputetë, kush janë opozitarët që do të betohen sot në Kuvend

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve u dha dje mandatin tre deputeteve të rinj të opozitës. Deputetët e rinj pritet të betohen në fillim...

Tre deputetë të rinj bëjnë sot BETIMIN, opozita proteston jashtë parlamentit

Gjatë seancës së sotme plenare pritet që tre deputetët e rinj të LSI që morrën mandatin, të bëjnë betimin. Ralf Gjoni,...

Caktohet ora e seancës plenare për nesër, pritet të betohen 4 deputetët e RINJ të opozitës

Caktohet orari i nisjes së seancës plenare që është parashikuar për ditën e nesërme (E martë, 5 mars). Pritet që seanca...

Nis seanca plenare, Spartak Braho bën betimin si deputet i ri i Kuvendit

Ndërkohë që ka filluar seanca e sotme plenare në Kuvendin e Shqipërisë, deputeti i ri i parlamentit, Spartak Braho ka bërë betimin si deputet...

Lajmet e fundit