Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

betim muco

Panairi i Librit 2017, ndahen çmimet për fituesit: Zbuloni autorin dhe përkthyesen më të mirë të vitit

Çmimet e Panairit të 20 të Librit (2017) u shpallën. Lexuesit kanë mundësinë të njihen me veprat përkatëse dhe emrat e fituesve; “Autori i...

Lajmet e fundit