Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

beti njuman

Vdekja e parakohshme e Adelajdës, gazetarja e njohur: Ja pse dje e urreva facebook-un

Vdekja e parakohshme e Adelajda Xhamanit, moderatorja dhe ish-konkurrente e Big Brother Albania 2 ka prekur zemrat e të gjithëve. Lajmi...

Lajmet e fundit