Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

beteja

Vendimi i Metës, Basha një ditë pas protestës: Beteja do vazhojë, pengesa e vetme është…

Kreu i PD, Lulzim Basha një ditë pas protestës së opozitës ka dhënë mesazhin e tij për qytetarët. Basha shkruan në...

Kryemadhi flet për protestën e djeshme: Marshim historik, çfarë synon BETEJA e LSI dhe opozita

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur për protestën e mbrëmshme, ku militantët e opozitës marshuan paqësisht në rrugët e Tiranës. ...

Një ditë pas protestës, Basha: Beteja përfundon me shporrjen e qeverisë

"Beteja që kemi nisur për një Shqipëri si gjithë Europa është pa kthim!"Kështu shprehet kreu i PD, Lulzim Basha një ditë pas protestës së...

Ndahet nga jeta mjeku i Spitalit Ushtarak, kirurgu humbi betejën me sëmundjen e rëndë (EMRI)

Është ndarë nga jeta mjeku kirurg i Spitalit Ushtarak, Arben Runa. Ndarja e parakohshme nga jeta erdhi si shkak i një...

Lajmet e fundit