Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

beteja e maznikut

Haradinaj kujton betëjën e Maznikut ku mbeti i vrarë i vëllai dhe 3 ushtarë të tjerë të UÇK-së: Luftëtarë sypatrembur, u bënë mburojë për...

Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka kujtuar ditën e sotme betejën e Maznikut, ku mbeti i vrarë i vëllai Shkëlzen Haradinaj dhe 4 ushtarë...

Lajmet e fundit