Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

beso dhe kontrollo

“Beso dhe kontrollo”, Ilir Meta befason të rinjtë në mbledhjen e LRI (Foto)

“Me qetësi dhe dashuri” është shprehja e famshme e liderit të Lëvizjes Socialsite për Integrim, Ilir Meta, shprehje që duket se ka shërbyer për...

Lajmet e fundit