Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Besnike ndaj protestave, bashkëshortja e Lulzim Bashës shfaqet mes turmës së protestuesve (FOTO)

Besnike ndaj protestave, bashkëshortja e Lulzim Bashës shfaqet mes turmës së opozitës (FOTO)

Sot është duke u mbajtur protesta e tetë kombëtare e opozitës dhe as këtë herë nuk ka munguar bashkëshortja e kryetarit të opozitës, Aurela...

Lajmet e fundit