Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

besnik zenuni

Dedikimi prekës për “heroin” e Velipojës, nga babai që humbi djalin: Ah,djemtë tanë, krenaria e baballarëve

Ngjarja e para dy ditëve në Velipojë, përveç dëmit të madh ekonomik dhe cënimit të imazhit të turizmit shqiptar, është kthyer edhe në një...

Lajmet e fundit