Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

besnik troplini

Shtyrja e negociatave, deputeti “ia plas në fytyrë” Brukselit: Me kë talleni ju mor langaraqë! Dikur ishit pa brekë

Deputeti i opozitës Besnik Troplini ka shpërthyer në sulme ndaj Brukselit zyrtar pas shtyrjes së datës për çeljen e negociatave për anëtarësim në Bashkimin...

Presidenca nxjerr FOTON e deputetit të grupit të Murrizit, me “500-she” lejla në ballë: I siguruan çunat pushimet edhe për këtë vit!

Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi ka publikuar një foto të deputetit Besnik Troplini dhe ironizon atë, si një nga deputetët që votoi pro...

EMRAT, këta janë 6 deputetët që deklaruan sot votën pro marrëveshjes së 5 qershorit për Reformën Zgjedhore

Dakortësia e arritur në tryezën e Këshillit Politik më 5 qershor 2020, marrëveshje kjo për Reformën Zgjedhore, ende nuk është kodifikuar në Kuvend, teksa...

Tre deputetë i shtohen ‘opozitës së re’, KQZ i jep mandatin dy ish-aleatëve të Bashës dhe kandidates nga LSI

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i ka dhënë mandatin e deputetit Selami Jenishehrit, Besnik Troplinit dhe Suzana Topit. Suzana Topi është kandidate...

Shtohen dy deputetë të rinj në Parlament, ja kush ka ‘dezertuar’ nga lista e PD-së (FOTO-EMRAT)

Dy deputetë të rinj pritet t’i shtohen opozitës së re në Kuvend, pasi Selami Jenishehri dhe Besnik Troplini kanë dorëzuar formularin e dekriminalizimit në...


Lajmet e fundit