Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Besnik Sulku

Vrasja e trefishtë te Treni, rrëfehet nëna: Si më vranë dy djemtë, italianin Leticia e kishin vëlla gjaku

Me 27 maj 2015 në 'Bulevardin Zogu I' mbetën të vrarë shtetasit Mentor Lufi (Doçi), Gerti Goxhaj dhe Besnik Sulku. Vëllezërit...

Lajmet e fundit