Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

besnik simoni

Përplasja me armë në Lezhë, Prokuroria merr të pandehur Besnik Simonin dhe bashkëfshatari Altin Marku

Prokuroria e Lezhës ka njoftuar mbylljen e hetimeve dhe marrjen të pandehur të ish-kreut të Njësisë Administrative Kallmet në Lezhë, Besnik Simoni, si dhe...

Përplasja me armë zjarri në Kallmet të Lezhës, lihet i lirë pas 6 muajsh kreu i njësisë administrative Besnik Simoni

Gjykata e Lezhës ka dhënë sot masën e sigurisë “arrest shtëpie” për kreun e njësisë administrative Kallmet, Besnik Simoni, i cili u arrestua pas...

Përplasja me armë zjarri në Kallmet të Lezhës, lihet në burg kreu i njësisë administrative Besnik Simoni dhe Altin Marku  

Gjykata e Lezhës ka dhënë sot masën e sigurisë “arrest me burg” për kreun e njësië administrative Kallmet, Besnik Simoni dhe për autorin, 41-vjeçarin Altin...

Mbeti i plagosur me armë zjarri, arrestohet kreu i Njësisë Kallmet në Lezhë, sherri mes Simonit dhe Markut nisi për fushatën elektorale

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua ditën e djeshme në Lezhë në fshatin Kallmet, ku mbeti...

E qëlloi me kallashnikov pas sherrit në zyrë, identifikohet autori i plagosjes së kryeplakut të Kallmetit (EMRAT-NGJARJA)

Besnik Simoni, kreu i Njësisë Adminstrative Kallmet në Lezhë, ka mbetur i plagosur me armë zjarri pasditen e kësaj të enjteje. Ai ka qenë...

Lajmet e fundit