Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

besnik sadikaj

Mori peng një grua në Greqi dhe kërkonte 1.8 milion euro, arrestohet nga Intepoli në Itali 45 vjeçari shqiptar i shumëkërkuar (EMRI)

Besnik Sadikaj, është arrestuar nga Interpoli në Itali pasi, ndaj tij janë lëshuar dy urdhra ekstradimi ndërkombëtar, një nga Italia dhe një nga Shqipëria....

Lajmet e fundit