Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Besnik Mustafaj ; kriza politike

“Nëse kriza do zgjidhet nga jashtë, do ketë furtunë, që do fshijë të dyja kahet”

Diplomati dhe ish-deputeti demokrat, Besnik Mustafaj, ka paralajmëruar të gjitha kahet politike të ulen në tryezën e dialogut për të gjetur një zgjidhje të...

Lajmet e fundit