Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

besnik muco

Trupi i pajetë në brigjet italiane, zbulohet detaji i fortë që hedh dyshime: Mund të mos jetë Besnik Muço

Trupi i pajetë, i cili u gjet disa ditë më parë në brigjet e Leçes mund të mos i përkasë avokatit të zhdukur, Besnik...

Zhdukja e avokatit Besnik Muço, detaje të reja nga kqyrja e kufomës të gjetur në brigjet italiane

Trupi i pajetë i gjetur pak ditë më parë në brigjet italiane, me shumë gjasa nuk i përket avokatit të zhdukur shqiptar Besnik Muço....

Zhdukja e avokatit Besnik Muço, policia italiane gjen një trup të pajetë në brigjet e Castros

Prej më shumë se 2 javë avokati shqiptar Besnik Muço rezulton i humbur, pasi hipi në tragetin e linjës Durrës-Bari dhe nuk ka lënë...

Zhdukja e avokatit në traget, gjenden sendet personale të Besnik Muços, mungonte vetëm pasaporta

12 ditë pas zhdukjes së avokatit nga Tirana, Besnik Muço policia e Durrësit ka mundur të gjejë sendet personale të të tij në tragetin...

10 ditë pas zhdukjes misterioze, Prokuroria nis hetimet për avokatin Besnik Muço: Dyshohet se është rrëmbyer

10 ditë pas zhdukjes në mënyrë misterioze, Prokuroria ka nisur hetimet për të rënë në në gjurmën e avokatit nga Tirana, Besnik Muço. ...

Zhdukja misterioze e avokatit nga Tirana, zbardhen dyshimet e para

Zhduket në rrethana misterioze, në tragetin e linjës Durrës –Bari, një avokat nga Tirana. Bashkëshortja e tij, që ndodhet në Itali,...

Shkoi të takojë gruan, zhduket në Itali avokati shqiptar

Një avokat shqiptar rezulton i humbur në Itali që prej datës 2 nëntor në Itali ku kishte shkuar për t’u takuar me bashkëshorten e...

Lajmet e fundit