Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Besnik Marnikollaj

Zbardhja e së vërtetës / Trupi i lezhianit të vrarë në Greqi, ekspertizë edhe në Tiranë

Miq të afërm dhe banorë të zonës, i kanë shprehur ngushëllime familjes Marnikollaj. Mbrëmjen e së shtunës, trupi i viktimës ka mbërritur...

Lajmet e fundit