Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Besnik Kapri

Jonida dhe Besniku bëhen prindër për herë të parë, zbulohet emri i vogëlushes

Çifti i njohur, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë bërë sot prindër për herë të parë. Lajmin e bukur e ka...

Lajmet e fundit