Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

besnik dervishi

‘Ligjet’ konfirmojnë kandidaturën e Besnik Dervishit për Komisionerin Publik

Komisioni i Ligjeve rikonfirmoi sot kandidaturën e Besnik Dervishit në postin e Komisionerit për të Drejtën e Informimit dhe Mbrojtjen e të Dhënave. ...

Komisioner apo hotelier? Besnik Dervishi zapton perlën turistike të Shqipërisë, përfiton 4 700 m2 në Drimadhes

Në maj 2017, gazeta prestigjioze “The Guardian” e ka renditur plazhin shqiptar Drimadhes në Dhërmi, si një prej plazheve më të bukura të Europës....

Një organ kushtetues del kundër Vettingut, afera e RËNDË e BESNIK DERVISHIT

Komisioneri për të Drejtën e Informimit dhe Mbrojtjen e të Dhënave Personale Besnik Dervishi i zgjedhur nga Kuvendi del hapur kundër Komisionit të Vettingut....

Lajmet e fundit