Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

besnik baraj

Deputeti socialist reagon për bujtinën e djegur në Theth: Nëse vërtet shteti i shërben shqiptarëve, ta trajtojë këtë rast me tërë domethënien e vet

Deputeti socialist Besnik Baraj, i cili hoqi dorë nga politika dhe nuk do të kandidojë në zgjedhjet e 25 prillit, ka reaguar për ngjarjen...

Lajmet e fundit