Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
76 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
16 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Besmir Qebini

Kërkoni falje Besmir Qebinit

Nga Bledi Mane Në fillim bënit të gjithë si prepotentë e si arogantë. Karshillëk dhe sfidim. Rrëmbenit telefonin dhe thërrisnit Tahirin, Ramën, Metën, deputetin,...

Lajmet e fundit