Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
39 %
1.5kmh
75 %
Pre
14 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
Mar
14 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Besmir Lika

Çmendet lushnjari, rreh keq vëllain, policia e kontrollon dhe i gjen hashash

Ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vëllait, arrestohet në flagrancë autori. Sakaq, gjatë kontrollit të banesës nga policia i gjendet lëndë...

Lajmet e fundit