Tirana
moderate rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
6.2kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

Besmir Hoxha

“Nuk do lëmë borxhe pa pagu”, të afërm të Brilant Martinaj paralajmërojnë hakmarrje në rrjetet sociale (VIDEO)

Brilant Martinaj dhe dy shokët e tij, Besmir Hoxha e Dikler Vata, mbetën të vdekur mesditën e të dielës teksa ktheheshin në shtëpinë e...

U vra me breshëri plumbash në Fushë-Krujë, Besmir Hoxha baba i një 2-vjeçari, në pritje të fëmijës së dytë, si u takua rastësisht me...

Detaje të reja kanë dalë nga atentati me tre të vdekur në Fushë-Krujë, ku u ekzekutuan me breshëri plumbash tre të rinjtë Brilant Martinaj,...

Të tre në club duke festuar, del FOTO e Brilant Martinaj dhe dy djemve të Fushë-Kuqes që u ekzekutuan me 50 plumba

Brilant Martinaj dhe dy shokët e tij Besmir Hoxha e Diklen Vata, mbetën të vdekur pasditen e djeshme pasi makinës me të cilin ata...

U vra sot në atentat, kush është Brilant Martinaj i përfshirë në vrasjen e efektivit të FNSH-së, Xhulio Prela

Brilant Martinaj dyshohet të ketë qenë shënjestra e atentatit të sotëm me tre viktima në mbikalimin e Fushë Krujës. Brilant Martinaj ka mbetur i vrarë...

Atentati në Fushë Krujë / Identifikohen dy viktimat e djegur në makinë, njëri është kushëriri i Ervis Martinajt (EMRAT)

Identifikohen dy personat e vrarë në atentat me armë zjarri në Fushë Krujë, trupat e të cilëve u dogjën brenda makinës me të cilën...


Lajmet e fundit