Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

besmir haxhia

Dëshmia e të penduarit të SPAK, Klevis Alla tregon pse “u prish” Dumani me “Mirin e Kolës”: I hyri vetja në qejf, po shiste...

Klevis Alla, një nga katër bashkëpunëtorët e Prokurorisë Speciale, në rrëfimin e tij tregon konfliktin e lindur mes vëllezërve Besmir e Viktor Haxhia dhe...

Studiuan vendin dhe ranë dakord për vrasjen e dy vëllezërve Haxhia, Enver Divën e zuri Covid-19; Bënte thirrje për ndihmë në TV (FOTO-KUSH janë...

Besian Xhixha dhe Enver Diva, janë dy personat e arrestuar sot nga Policia për vrasjen e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës,...

Dy karikatorë kallashnikovi drejt vëllezërve Haxhia në Durrës, Policia arreston dy persona pas 1 viti (EMRAT)

Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë si të lidhur me ekzekutimin e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës, shkruan newsbomb.al....

Ngjarje të kobshme në vend, VRASJE E VETËVRASJE, 6 të vdekur brenda 3 orësh (DETAJE)

Dita e sotme mund të konsiderohet një ditë e errët për vendin tonë. Një bilanc tragjik përsa i përket viktimave, kësaj here jo nga...

‘Borxhi për makinat’, dalin detaje nga ekzekutimi MAFIOZ i vëllezërve në Durrës (KU PO HETON POLICIA)

Dalin detaje të reja në lidhje me ngjarjen mafioze të ndodhur sot pasdite në Durrës. Dy vëllezërit, Besmir dhe Viktor Haxhia...

EMRAT-FOTO: Kush janë dy vëllezërit që u ekzekutuan me armë zjarri brenda makinës së tyre në Durrës

Detaje të reja janë bërë publike në lidhje me vrasjen e dyfishtë të ndodhur sot pasdite te tregu i makinave në zonën e NISHTULLËS,...

Lajmet e fundit